tytoń blend

Blend

Tytoń Blend: zamów mieszankę dostosowaną do swoich potrzeb

Aby wyroby tytoniowe nabrały odpowiedniego aromatu, producenci najczęściej sięgają po mieszankę różnych gatunków tytoniu. W zależności od tego, jakie odmiany zostaną użyte i w jakich proporcjach zostanie zastosowany tytoń, Blend będzie mocniejszy lub słabszy, łagodniejszy lub bardziej intensywny, a nawet zyska dodatkowy posmak. Na przykład w klasycznym American blend – mieszance stosowanej w najpopularniejszych wyrobach tytoniowych – łączy się tytoń Virginia o „orzechowym” posmaku, „cygarowy” Burley oraz odrobinę tytoniu orientalnego o wyrazistym aromacie. W efekcie powstaje wyrafinowana mieszanka, nie tylko dla koneserów.

Jeśli chcesz zamówić tytoń w postaci Blend, skorzystaj z oferty ST.LEAF. Jako doświadczony importer i dystrybutor wyrobów tytoniowych zaoferujemy Ci mieszankę tytoniową dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Tytoń: blend dla wymagających

ST.LEAF stawia na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Na tytoniu znamy się doskonale, a w ofercie przygotowaliśmy wiele jego odmian – przede wszystkim Burley oraz Virginia, ale również inne. Dzięki temu możesz u nas zamówić blend do dowolnego zastosowania.

Nasza firma:

  • zapewnia profesjonalne doradztwo podczas obsługi zamówienia – jesteśmy tytoniowymi ekspertami i chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie,
  • gwarantuje szybką realizację zamówienia na mieszankę w hurtowych ilościach,
  • troszczy się o zapewnienie konkurencyjnych warunków finansowych – współpraca z nami to rozsądna decyzja.

Uzyskaj szczegółowe informacje o mieszankach tytoniowych w naszym asortymencie i złóż zamówienie.