burley strips

Burley strips

Burley Strips: dystrybucja hurtowa

Burley to druga po Virginii najpopularniejsza odmiana jasnego tytoniu. Jest ceniona przede wszystkim za bardziej intensywny, mocniejszy aromat. Rozpoznać ją łatwo, ponieważ liście mają jasnozielony odcień. Burley jest również bardziej wymagający w uprawie – aby roślina wzrastała zgodnie z oczekiwaniami, niezbędna jest bardzo żyzna gleba oraz intensywne odżywianie.

Tytoń Burley najczęściej suszony jest powietrzem. W tym procesie liście tracą swoją jasnozieloną barwę i nabierają brunatnej. Ale to nie wszystko. Suszenie powoduje również utratę cukru, w efekcie czego aromat oferowany przez czyste Burley Strips oraz inne formy tego tytoniu przypomina ten, jaki mają cygara. To właśnie ten gatunek wchodzi również w skład legendarnego American Blend – mieszanki tytoniowej stosowanej w klasycznych papierosach.

Zamów Burley Strips najwyższej jakości

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem tytoniu Burley Strips, skorzystaj z oferty ST.LEAF. Jako doświadczony dystrybutor nieprzetworzonego tytoniu zapewniamy:

  • najwyższej jakości tytoń Burley Strips– pochodzący ze sprawdzonych upraw,
  • formę Strips – zgodną z wymogami Klientów w całej Europie,
  • sprawną realizację nawet dużych zamówień towaru – przy współpracy ze sprawdzonymi firmami transportowymi,
  • konkurencyjne warunki finansowe współpracy – z uwagi na duże doświadczenie rynkowe możemy Ci zaoferować atrakcyjne ceny za towar najwyższej klasy.

Po więcej informacji o tytoniu w formie Strips zapraszamy do naszych doradców.