tytoń virginia strips mix

Virginia strips

Tytoń Strips najwyższej jakości do zamówienia w hurcie

Strips to jeden z najpopularniejszych typów wyrobów tytoniowych. Tytoń Strips są to, mówiąc najprościej, liście tytoniu, które w naturalny sposób sfermentowały i zostały poddane częściowemu procesowi odżyłowania. W tej postaci mogą być wykorzystane m.in. do produkcji papierosów, cygaretek, ale także użyte w fajce czy też sziszy.

W ofercie ST.LEAF znajdziesz tytoń Strips różnych odmian – zarówno Burley, jak i Virginia.

  • Virginia Strips – powstaje z jasnego tytoniu, który podczas suszenia nabiera złotawego lub pomarańczowego odcienia. Jego aromat jest lekki i delikatnie orzechowy.
  • Tytoń Burley Strips ma nieco mocniejszy i bardziej wyrazisty aromat oraz, po fermentacji, ciemnobrązowy kolor. Jego smak przypomina ten oferowany przez cygara.

Aktualna oferta tytoniu w postaci Strips jest dostępna u naszych doradców.

Zamów Virginia Strips najwyższej klasy

Współpraca z ST.LEAF to rozsądna decyzja, jeżeli poszukujesz tytoniu najwyższej jakości. Jako importer oraz dystrybutor, który od 2007 roku aktywnie działa w branży, współpracujemy ze sprawdzonymi plantatorami i producentami – przede wszystkim z Indii oraz Bangladeszu, dzięki czemu możemy naszym Klientom zapewnić towar, który spełnia nawet najbardziej wyśrubowane wymogi.

Zamawiając Virginia Strips lub inną odmianę z naszej oferty, możesz liczyć na konkurencyjne warunki finansowe, sprawną realizację oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.